Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Home InStyle w Hong Kongu!

 

Z wielką przyjemnością ogłaszamy naszą obecność na nadchodzących,  międzynarodowych targach Home InStyle w Hong Kongu!  Przez ostatnie tygodnie nasz zespół z pełnym zaangażowaniem przygotowywał się do tego wydarzenia, dbając o każdy detal, by zapewnić naszym klientom niezapomniane wrażenia i możliwość osobistego zapoznania się z naszymi produktami.

 

Jako wiodący producent serwetek, papierowych kubków i talerzy oraz papieru do pakowania prezentów, z dumą zaprezentujemy nasze najnowsze kolekcje. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością i unikalnym designem, który sprawi, że Wasze wydarzenia będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

 

Najnowsze kolekcje – serwetki, papierowe kubki i talerze oraz papier ozdobny:

Sprawdź nasze produkty i poznaj nas bliżej!

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Home InStyle –  międzynarodowe targi w Hong Kongu, gdzie będziecie mogli bezpośrednio obejrzeć nasze produkty, dowiedzieć się więcej o naszej firmie oraz porozmawiać z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Zapiszcie datę 20-23 kwietnia 2024 roku w kalendarzu i upewnijcie się, że zarezerwowaliście czas na naszą obecność na targach Home InStyle w Hong Kongu, na stoisku 3B-B22! A dla tych, którzy nie będą mieli możliwości uczestniczenia w tym wydarzeniu, nie martwcie się – kolejna okazja nadchodzi szybko! Zapraszamy Was również na nasze stoisko 11 D.22 na międzynarodowych targach PLMA w Amsterdamie, które odbędą się 28-29 maja 2024 roku.

 

Do zobaczenia na targach!