Dopasowujemy się do potrzeb klientów

Produkty Mank, wykonane z bibuły typu Airlaid to elementy dekoracji stołu przeznaczone dla branży hotelarsko- gastronomicznej. W skład oferty wchodzą: serwetki, bieżniki, podkładki oraz dodatkowe akcesoria, wykorzystywane w hotelach i restauracjach. Zróżnicowanie kolorów i mnogość motywów umożliwiają tworzenie z nich dowolnych aranżacji, idealnych zarówno na przyjęcia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym.

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas

Dlaczego warto wybrać serwetki Mank?

  • wysoka jakość
  • różnorodność tematyczna wzorów,
  • szeroka gama produktów,
  • kompleksowe rozwiązania dla segmentu HoReCa

Spring - Summer 2023

Najnowszy katalog Spring/Summer 2023 to prawdziwa uczta dla oczu i inspiracja dla branży HoReCa. Przeniesiemy Cię w świat niezliczonych wiosennych i letnich wzorów, które dostępne są w różnorodnych odcieniach. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów wykonanych z wysokiej jakości Airlaidu, które można wykorzystać do stworzenia fantazyjnych aranżacji, pasujących do wielu okazji.

Zobacz katalogPobierz PDF

Autumn 2023

Katalog Autumn 2023 to zaproszenie do świata HoReCa, pełnego urozmaiconych wzorów i kolorów. Znajdziemy tu różnorodne produkty wykonane z Airlaidu, wykorzystane w fantazyjnych aranżacjach i pasujące na wiele okazji oraz dodatkowe akcesoria, idealne do stosowania przez klientów hoteli i restauracji.

Zobacz katalogPobierz PDF

Christmas 2023

Zapraszamy do niezwykłego świata świątecznych inspiracji w katalogu Christmas 2023. To magiczna podróż po świecie HoReCa, gdzie odkryjesz urok urozmaiconych wzorów i kolorów. Nasza oferta to nie tylko różnorodne produkty wykonane z najwyższej jakości Airlaidu, ale także ich zastosowanie w fantazyjnych aranżacjach, które doskonale wpisują się w ducha świąt.

Zobacz katalogPobierz PDF

Inspiration 2023

Katalog Inspiration 2022 to zaproszenie do świata HoReCa, pełnego urozmaiconych wzorów i kolorów. Znajdziemy tu różnorodne produkty wykonane z Airlaidu, wykorzystane w fantazyjnych aranżacjach i pasujące na wiele okazji oraz dodatkowe akcesoria, idealne do stosowania przez klientów hoteli i restauracji.

Zobacz katalogPobierz PDF

Basic 2023

Katalog Basic 2022 to propozycja jednokolorowych serwetek wykonanych z surowca, imitującego materiał. Wyjątkowo lekkie oraz trwałe. Szeroki wachlarz kolorów idealnie wpasuje się w każdą aranżację i pomieszczenie. Nie zabrakło tu stonowanej, naturalnej kolorystyki, jak i soczystych, barwnych propozycji. A wszystko dostępne w różnych rozmiar, w zależności od okazji. Stwórz z nami klimat Twojej restauracji!

Zobacz katalogPobierz PDF

WE ♥ BIO

Katalog WE ♥ BIO to zbiór produktów biodegradowalnych, stworzonych z myślą o ekologii. Oferujemy szeroki wybór naturalnych kolorów, które doskonale wpiszą się w każde ekologiczne wnętrze. Nasze produkty są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także trwałe i lekkie. Dostępne są w różnych rozmiarach, dostosowanych do różnych okazji.

Zobacz katalogPobierz PDF

Candles 2023

Witamy w naszym świecie świec – znajdziesz tutaj odpowiednie nastrojowe oświetlenie, które zaspokoi każdy gust. Dodaj ciepłego, nastrojowego światła do wystroju wnętrza. Wybierz świece słupowe, klasyczne, stożkowe czy praktyczne podgrzewacze – znajdziesz tu wszystko, aby ocieplić atmosferę przy stole.

Zobacz katalogPobierz PDF