Dopasowujemy się do potrzeb klientów

Produkty Mank, wykonane z bibuły typu Airlaid to elementy dekoracji stołu przeznaczone dla branży hotelarsko- gastronomicznej. W skład oferty wchodzą: serwetki, bieżniki, podkładki oraz dodatkowe akcesoria, wykorzystywane w hotelach i restauracjach. Zróżnicowanie kolorów i mnogość motywów umożliwiają tworzenie z nich dowolnych aranżacji, idealnych zarówno na przyjęcia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym.

Dlaczego warto wybrać serwetki Mank?

  • wysoka jakość
  • różnorodność tematyczna wzorów,
  • szeroka gama produktów,
  • kompleksowe rozwiązania dla segmentu HoReCa

Inspiration 2022

Katalog Inspiration 2021 to zaproszenie do świata HoReCa, pełnego urozmaiconych wzorów i kolorów. Znajdziemy tu różnorodne produkty wykonane z Airlaidu, wykorzystane w fantazyjnych aranżacjach i pasujące na wiele okazji oraz dodatkowe akcesoria, idealne do stosowania przez klientów hoteli i restauracji.

Zobacz katalogPobierz PDF

Basic 2022

Katalog Basic 2022 to propozycja jednokolorowych serwetek wykonanych z surowca, imitującego materiał. Wyjątkowo lekkie oraz trwałe. Szeroki wachlarz kolorów idealnie wpasuje się w każdą aranżację i pomieszczenie. Nie zabrakło tu stonowanej, naturalnej kolorystyki, jak i soczystych, barwnych propozycji. A wszystko dostępne w różnych rozmiar, w zależności od okazji. Stwórz z nami klimat Twojej restauracji!

Zobacz katalogPobierz PDF