Dopasowujemy się do potrzeb klientów

Produkty Mank, wykonane z bibuły typu Airlaid to elementy dekoracji stołu przeznaczone dla branży hotelarsko- gastronomicznej. W skład oferty wchodzą: serwetki, bieżniki, podkładki oraz dodatkowe akcesoria, wykorzystywane w hotelach i restauracjach. Zróżnicowanie kolorów i mnogość motywów umożliwiają tworzenie z nich dowolnych aranżacji, idealnych zarówno na przyjęcia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym.

Dlaczego warto wybrać serwetki Mank?

  • wysoka jakość
  • różnorodność tematyczna wzorów,
  • szeroka gama produktów,
  • kompleksowe rozwiązania dla segmentu HoReCa
Mank_2021

Inspiration 2021

Katalog Inspiration 2021 to zaproszenie do świata HoReCa, pełnego urozmaiconych wzorów i kolorów. Znajdziemy tu różnorodne produkty wykonane z Airlaidu, wykorzystane w fantazyjnych aranżacjach i pasujące na wiele okazji oraz dodatkowe akcesoria, idealne do stosowania przez klientów hoteli i restauracji.

Zobacz katalogPobierz PDF

Spring-Sommer 2020

Katalog sezonowy Spring-Sommer przeznaczony dla branży HoReCa to zaproszenie do świata pełnego wiosennej radości, pięknych kwiatów i letnich kolorów. Zróżnicowane i fantazyjne aranżacje wykonane z produktów Airlaid pozwolą na stworzenie optymistycznych, barwnych i pełnych życia aranżacji stołowych w hotelach i restauracjach.

Zobacz katalogPobierz PDF

TWORZYMY ATMOSFERĘ TWOJEGO STOŁU

Sprawdź ofertę
Professional 2021

ELEGANCJA W BRANŻY HORECA

Sprawdź ofertę