Tworzymy atmosferę Twojego stołu

PAW Decor Collection to marka mająca rozbudowaną ofertę produktów, począwszy od serwetek, obrusów, bieżników, poprzez świece, podkładki, akcesoria do dekoracji stołów a skończywszy na torbach i papierach prezentowych.

Słynie z wysublimowanych wzorów bazujących na aktualnych światowych trendach, podzielonych na kategorie tematyczne. Charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem motywów, bogactwem form, najwyższą jakością oraz elegancją. Te wszystkie cechy czynią z niej markę Premium, dobrze rozpoznawaną i docenianą przez klientów.

Masz pytania dotyczące zamówienia?

Napisz do nas

Dlaczego warto wybrać serwetki PAW Decor Collection?

  • wysoka jakość,
  • światowe wzornictwo,
  • aktualne trendy,
  • podział wzorów wg kategorii tematycznych,
  • produkty ekologiczne,
  • szeroka gama asortymentu,
  • bogactwo form i motywów.

Everyday 2023

W najnowszym katalogu prezentujemy kolekcje wzornicze, które inspirowane są naturalnym bogactwem fauny i flory. Nie zabraknie również tradycyjnych motywów, przeznaczonych na najważniejsze okazje i uroczystości. Nasza kompleksowa oferta umożliwi stworzenie wymarzonej dekoracji stołu oraz zapakowanie prezentów w nowoczesnym stylu. Uzyskane przez nas certyfikaty FSC i BRC świadczą o tym, że nasze produkty są wytwarzane w odpowiedzialny sposób i z poszanowaniem zasad zrównoważonej produkcji, dlatego będą idealnym wyborem dla osób, dla których ważna jest dbałość o środowisko.

Zobacz katalogPobierz PDF

Christmas 2023

Boże Narodzenie to czas gromadzenia się przy rodzinnym stole. Czas pełen ciepła, czarów i miłości, dlatego warto podkreślić jego niezwykłość świąteczną i wyjątkową aranżacją stołu. Kolekcję bożonarodzeniową otwieramy specjalnie przygotowaną kolekcją w kolorystyce błękitno – złotej, w luksusowym stylu. Pojawią się tu rozmaite barwne bombki, również te z motywem pawia, w nawiązaniu do nazwy firmy. Najnowsza kolekcja to również wzory korzystające z ponadczasowej, świątecznej palety barwnej, pasujące do aranżacji w stylu tradycyjnym, vintage oraz nowoczesnym.

Zobacz katalogPobierz PDF