Nasza misja

Naszym celem jest kreowanie wyjątkowej atmosfery Państwa stołów oraz podkreślanie charakteru ważnych uroczystości, poprzez dostarczanie produktów aranżacyjnych i opakowań prezentowych.

603 wzory

w naszej ofercie

65 krajów

w których jesteśmy

27 lat

doświadczenia


Profil działalności

Firma PAW od lat plasuje się w światowej czołówce firm specjalizujących się w produkcji jednorazowych serwetek z bibuły tissue oraz oferujących artykuły do dekoracji stołu.

Dzięki pasji tworzenia, kompetencji i dążeniu do perfekcji oraz podwyższaniu jakości druku i obsługi klientów spółka przez lata wypracowała sobie silną pozycję i stała się rozpoznawalną marką w swojej branży.
Od początku działalności aż po dzień dzisiejszy naszą domeną są serwetki 3-warstwowe, zadrukowane oraz jednobarwne, produkowane w zróżnicowanych rozmiarach i kształtach.

Oferta firmy jest jednak znacznie bogatsza i obejmuje różnorodne artykuły do dekoracji, takie jak: obrusy, bieżniki, lampiony, świeczki, podkładki, zestawy dekoracyjne. Kolekcję uzupełniają akcesoria Party czyli jednorazowe naczynia papierowe: talerzyki, kubki i słomki - idealne na Twoje przyjęcia w domu bądź w plenerze.

Od kilku lat integralną częścią asortymentu firmy PAW są także doskonałej jakości torby prezentowe w kilkunastu różnych rozmiarach, odzwierciedlające światowe trendy wzornicze i towarzyszące najważniejszym życiowym okazjom. Dla zwolenników tradycyjnego pakowania prezentów co roku przygotowujemy serie papierów ozdobnych.

Całość oferty jest regularnie poszerzana o nowe, atrakcyjne produkty.
Gwarantujemy, że razem z nami stworzycie Państwo wspaniałą atmosferę Waszych stołów a wręczane przez Państwa upominki dzięki wyjątkowym opakowaniom zapadną w pamięć osób obdarowanych!

Właściciel firmy

Jarosław Wysoczański

Polityka jakości

Serwetki produkujemy z bibuły tissue (100% celulozy) bielonej bez użycia chloru.

Drukujemy je w technologii FLEXO, używając najnowocześniejszych niemieckich maszyn. Każda linia produkcyjna, która funkcjonuje w firmie, może precyzyjnie drukować nawet ośmiokolorowe wzory. Do druku używamy ekologicznych, wodorozcieńczalnych farb o wysokiej odporności na ścieranie, co jest potwierdzone certyfikatami ISEGA.

Ważną częścią strategii środowiskowej spółki PAW jest ochrona lasów. Jesteśmy dumni z tego, że w roku 2010 nasza firma uzyskała certyfikat FSC® świadczący o pełnym, świadomym zaangażowaniu w tej dziedzinie. 100% produkcji wykonywane jest w oparciu o standard FSC.

Polityka środowiskowa

PAW Sp. z o.o. producent serwetek bibułowych wytwarzanych metodą druku fleksograficznego, realizując strategie ciągłego rozwoju i pracy zespołowej angażuje się w działania służące permanentnej poprawie stanu ochrony środowiska poprzez:

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, norm, wymagań Klienta oraz wewnętrznych uregulowań firmy w zakresie ochrony środowiska
  • minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, zwłaszcza poprzez racjonalne wykorzystanie zasobów, gospodarkę odpadami oraz zarządzania substancjami niebezpiecznymi, wykorzystując przy tym analizą aspektów środowiskowych,
  • ciągłe doskonalenie systemu zarządzania środowiskowego
  • podnoszenie kwalifikacji oraz angażowanie wszystkich pracowników w realizację celów i programów na rzecz ochrony środowiska
  • doskonalenie procesów produkcyjnych oraz metod pracy, prowadzących do eliminacji marnotrawstwa i nadprodukcji w trosce o środowisko naturalne i o zdrowie pracowników,
  • zapewnienie odpowiednich zasobów i środków do wdrażania tej polityki.

Certyfikaty

FSC®

Certyfikat FSC® stanowi wiarygodne powiązanie między odpowiedzialną produkcją i konsumpcją produktów leśnych, umożliwiając konsumentom i firmom dokonywanie zakupu produktów spełniających surowe standardy wytyczone przez organizację.


ISO 9001:2015

Od 2017 r. firma posiada certyfikat ISO 9001:2015, potwierdzający, że system zarządzania jakością w organizacji spełnia najwyższe wymogi bazujące na międzynarodowych normach.


NORDIC  ECOLABEL

Certyfikat wystawiany przez Ecolabelling przyznawany jest produktom, które spełniły surowe kryteria w zakresie ochrony środowiska i oddziaływania na klimat. Przyznanie certyfikatu daje konsumentom gwarancję korzystania z dóbr najwyższej jakości, z zachowaniem restrykcyjnych wymogów dbałości o ekologię.


SEDEX SMETA

SEDEX SMETA Pillar 2 to audyt oceniający wdrożone w firmie PAW standardy etyczne oraz społecznej odpowiedzialności w prowadzeniu przedsiębiorstwa.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Certyfikat NAJWYŻSZA JAKOŚĆ przyznany przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości wyróżnia firmę PAW za: profesjonalizm działań w realizacji wizji i strategii przedsiębiorstwa, wzorcowe zarządzanie oraz najwyższą jakość produkcji i sprzedaży szerokiej gamy galanterii papierniczej.

Spotkajmy się na targach

Chcesz nas poznać osobiście? Zapraszamy na targi. Zobacz tabelkę z listą targów, na których będziemy w najbliższych miesiącach.

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną na świecie, nasze wszelkie plany targowe zostały zawieszone. Jeśli tylko sytuacja się zmieni, a my będziemy znali aktualne terminarz targów, niezwłocznie Państwa o tym fakcie poinformujemy.