„We decorate moments”

Wierzymy, że wspólnie spędzony czas podczas uroczystości rodzinnych, spotkań z przyjaciółmi czy codziennych chwil jest jednym z najcenniejszych momentów. To właśnie wtedy jesteśmy świadkami wzruszeń, uśmiechów, czułości. Z myślą o tych momentach powstają nasze produkty, które podkreślają nie tylko aranżację i wystrój, ale również towarzyszą najważniejszym życiowym okazjom. 

O firmie

PAW to polska firma, plasująca się w światowej czołówce firm specjalizujących się w produkcji jednorazowych serwetek biodegradowalnych z bibuły białej, bibuły We Care, wykonanej z surowców odnawialnych oraz Airlaid o strukturze tkaniny, charakteryzującej się wysoką wytrzymałością.

Historia firmy sięga roku 1994, kiedy to powstawały pierwsze wzory i serwetki z bibuły. W tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma lokalnymi klientami. Z czasem jednak zaczęliśmy docierać do coraz to większych hurtowni, sieci czy klientów zagranicznych. Dziś nasze produkty pojawiają się nawet w najdalszych zakątkach świata, takich jak Australia, Islandia, Chile, czy Japonia. 

Jarosław Wysoczański
Właściciel firmy

Oferta

Nasza oferta liczy ponad kilka tysięcy wzorów. Dzięki nieustającemu rozwojowi wciąż poszerzamy nasz asortyment. Aktualnie można znaleźć u nas serwetki w różnych kształtach oraz rozmiarach, a także bieżniki i obrusy. Od kilku lat jesteśmy również producentem jednorazowych, papierowych kubków i talerzy, idealnych na przyjęcia w domu bądź w plenerze. Integralną częścią naszego asortymentu są papiery prezentowe na surowcu białym, jak również kraftowym. Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy doskonałej jakości torby prezentowe w różnych rozmiarach. 

Co roku w naszych katalogach dostępne są wzory oraz motywy nawiązujące do światowych trendów. Dzięki gronie specjalistów możemy przemycić część świata modowego, wnętrzarskiego czy dekoratorskiego do domu naszych klientów. Nawiązanie do natury, minimalistycznych wzorów, polnych kwiatów czy egzotyki, to tylko niektóre trendy, które odzwierciedlenie mają na naszych serwetkach. Wszystko to w połączeniu z klasycznymi, eleganckimi propozycjami tworzy szeroki wachlarz możliwości dekoracji stołów. 

2500wzorów

w naszej ofercie

65krajów

w których jesteśmy

28lat

doświadczenia

Spotkajmy się na targach

Chcesz nas poznać osobiście? Zapraszamy na targi.

26-30 styczeń 2024 Ambiente Frankfurt nad Menem, hala 9.1, stoisko F45