Targi Ambiente 2023

Wielkimi krokami zbliżamy się do targów Ambiente 2023. W dniach 03-07 lutego 2023 roku we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja targów. Ambiente to największe targi, gdzie prezentowane są produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów a także szeroko pojętego świata upominków.

W tym roku nie zabraknie również i nas! W dniach 3-7 lutego będzie okazja, aby na żywo zobaczyć nasze najnowsze kolekcje oraz produkty i porozmawiać z naszymi przedstawicielami.

Przygotowaliśmy aktualne kolekcje serwetek bibułowych w dwóch strefach tematycznych: Boże Narodzenie oraz Everyday. Pojawi się również kolekcja bibułowych serwetek tłoczonych, pokrytych warstwą lakieru perłowego. Na dedykowanej strefie Horeca zaprezentujemy kolekcje serwetek, pocketów oraz bieżników z materiału Airlaid. Wyjątkowo wytrzymały surowiec idealnie sprawdza się w branży hotelarsko-gastronomicznej. Nie zabraknie również kolekcji papierowych kubków i talerzy, toreb prezentowych oraz papieru pakownego.
Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie naszych produktów. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Przed nami ostatnie przygotowania i widzimy się we Frankfurcie!