Produkujemy osłonki na twarz

W obliczu nowych wyzwań, jakie pojawiły się w dobie walki z pandemią Koronawirusa na świecie, opracowaliśmy i produkujemy ochronne osłonki na twarz!

Podstawa to niezawodny surowiec!
Jednorazowe maseczki wyprodukowane są z niezwykle chłonnego i wytrzymałego materiału AIRLAID, którego struktura imituje tkaninę.
Komfort w pakiecie!
Osłonki są przyjemne i miękkie w dotyku, dzięki czemu zapewniają komfort noszenia. Posiadają możliwość regulacji rozmiaru, dlatego ze standardowego opakowania (pakowane po 5 lub 10 szt) może skorzystać cała rodzina – zarówno dorośli, jak i dzieci.
Nasze drugie imię to design.
Aby produkt w pełni spełniał Państwa oczekiwania, zaprojektowane zostały także osłonki z nadrukowanymi, delikatnymi wzorami. Tak więc nasz Klient może wybrać opcję osłonek neutralnych, białych bądź którąś z 5 kolorowych propozycji! Z pewnością starannie zaprojektowane wzornictwo spotka się z ciepłym przyjęciem fanów naszych produktów! 😊
Bezpieczeństwo użytkowania!
Osłonka jest w pełni bezpieczna! Nie posiada gumek i innych wiązadeł, które w różnych sytuacjach mogą stanowić zagrożenie, przede wszystkim dla najmłodszych!
Niezwykle istotnym argumentem jest fakt, że AIRLAID posiada atest PZH, a używane do zadruków farby są ekologiczne i zupełnie bezpieczne dla użytkownika.
Aby poznać więcej szczegółów dotyczących osłonek, skontaktuj się z naszym działem handlowym.