Kolekcja PAW Christmas 2020

Nie ma bardziej magicznego okresu w roku, jak święta Bożego Narodzenia! Kiedy grudniowy mróz szczypie w nos, a zmrok zapada bardzo wcześnie, wtedy z przyjemnością spędzamy czas w domach, przy blasku świec! Zapach  świerku, domowych pierników, a do tego jeśli aura będzie sprzyjać i obsypie nas puszystym śniegiem to mamy gotową scenerię, niczym z książkowej opowieści.

Podobnie jest z naszymi serwetkami. Powstają w głowach grafików, którzy kreują wizję świątecznej atmosfery i przekładają ją na cudowne wzory, w różnych stylach. W naszej najnowszej kolekcji są kolorowe, skoczne skrzaty, bałwanki, pingwinki, reniferki, Mikołajki. Bajkowo – serwetkowe opowieści dla najmłodszych!

Nie mogło zabraknąć klasyki: motywy bombek, ozdób świątecznych mieniących się w blasku lampek, gdzie dominuje czerwień i złoto. Do tego motyw naturalnych gałązek świerku, szyszek i bordowe kokardy – nic dodać, nic ująć.

Znalazło się także kilka propozycji dla miłośników stylu nowoczesnego, gdzie „główne skrzypce” grają minimalistyczne wzory i szarości.

Oczywiście w katalogu bożonarodzeniowym nie mogło zabraknąć, ukochanej przez wszystkich kolekcji We Care! To serwetki lunch, z bibuły recyklingowej, na której cudownie prezentują się wyraziste, mocne kolory. W tym roku „gwiazdą” kolekcji We Care jest – gwiazda w kilku wariantach kolorystycznych. Poza tym można spotkać także dzikiego renifera i bujny las iglasty…

W tym sezonie, pierwszy raz w ofercie Christmas zawitały serwetki aromatyzowane AROMA. Zapach i motyw świątecznych ciasteczek, cynamonu i pomarańczy zaskoczy Waszych gości – gwarantujemy to! Poza bogatą ofertą serwetek, których w tegorocznej ofercie świątecznej mamy154 rodzajów i wzorów, posiadamy szeroką ofertę towarzyszącą: papier ozdobny, torby prezentowe, świece, lampiony – jest w czym wybierać!

Zapraszamy do inspirowania się naszymi propozycjami z katalogu PAW Christmas 2020.

Zobacz katalog Christmas 2020