PAW Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie, lider branży dekoratorskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyny pakującej / pakowacz

Miejsce pracy: Suchy Las

Główne zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie stanowiska pracy (zaopatrzenie w kartony, etykiety i inne materiały niezbędne do produkcji zlecenia zgodnie z zamówieniem produkcyjnym),
  • obsługa maszyny pakującej,
  • kontrola jakości produkowanego towaru z zachowaniem obowiązujących procedur jakościowych,
  • pakowanie gotowego wyrobu w kartony,
  • dbanie o czystość maszyn i porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobra organizacja pracy,
  • silna motywacja do szybkiego uczenia się,
  • zaradność i komunikatywność,
  • doświadczenie w branży (mile widziane),
  • dyspozycyjność – praca w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,
  • spotkania integracyjne,
  • prywatna opieka medyczna,
  • bezpłatny parking dla pracowników.

CV prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@paw.net.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.