Firma produkcyjno – handlowa PAW Sp z o.o.

z siedzibą w Suchym Lesie, lider branży dekoratorskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Grafik Kreatywny

Miejsce pracy: Suchy Las

Interesujesz się wzornictwem przemysłowym, uwielbiasz tworzyć, umiesz rysować na tablecie, masz głowę pełną pomysłów, śledzisz aktualne trendy, chcesz rozwijać swoje umiejętności? To ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zadania:

  • Poszukiwanie oraz tworzenie wzornictwa do nowych kolekcji naszych produktów.
  • Projektowanie katalogów, ulotek oraz materiałów wspierających sprzedaż.
  • Śledzenie i analiza aktualnych trendów.
  • Tworzenie moodboardów.
  • Umiejętność tworzenia aranżacji pod sesje zdjęciowe.
  • Obróbka wzornicza.
  • Przygotowanie plików produkcyjnych do druku.
  • Współpraca z działem reprodukcji oraz produkcji.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży kreatywnej poparte ciekawym portfolio.
  • Biegła znajomość oprogramowania Adobe (Illustrator, Photoshop, In Design).
  • Mile widziane umiejętności ilustratorskie.
  • Obsługa tabletu do rysowania.
  • Doświadczenie w składzie DTP, umiejętności przygotowania materiałów graficznych do druku.
  • Mile widziana znajomość technik produkcyjnych.
  • Kreatywność.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność budowania relacji z innymi oraz współpracy w zespole.
  • Precyzji, terminowości, dobrej organizacji pracy.
  • Odpowiedzialności, samodzielności, zaangażowania i inicjatywy.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. poziom B1.

Oferujemy:

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania ich.
  • Realizację projektów, które pojawią się fizycznie na produktach.
  • Poznawanie nowych materiałów i technologii.
  • Stałą pracę w doświadczonym zespole.
  • Rozwój zawodowy.
  • Umowę o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Dofinansowanie do kart Multisport.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres: rekrutacja_gk@paw.net.pl z dopiskiem: Rekrutacja – Grafik Kreatywny.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.