Ciepłe

Trend „Ciepłe” prezentuje wyrazistą czerwień i biel z delikatnymi, stonowanymi i geometrycznymi motywami świątecznymi.

Zobacz katalog

Tradycyjne

Przenosi nas do krainy tradycyjnych kolorów czerwono – zielonych, z motywami choinek, wieńców adwentowych oraz świątecznych przysmaków – najczęściej kojarzonych z domem rodzinnym i ciepłem świąt.

Zobacz katalog

Złote

Jeśli chcemy przenieść się do świata wytwornych wzorów w królewskich barwach złota, to znajdziemy to w dziale „Złote”. Mnogość motywów świątecznych ma dodać charakteru stołowym aranżacjom i wprawić Nas w atmosferę rodzinnych świąt.

Zobacz katalog

Srebrne

Mroźna i surowa zima to sople na dachach i skrzący się śnieg, a przede wszystkim czas Bożego Narodzenia. Trend „Srebrne” pełen jest błyszczących gwiazdek, zimnego srebra i płatków śniegu. Dzięki takiemu połączeniu, nastrój wspólnych rodzinnych chwil staje się niepowtarzalny i czarujący.

Zobacz katalog

Magiczne

„Magiczne” to stół pełen blasku, połyskujących detali. Odcienie złota, fioletów, różów, brązu i ciepłej miedzi sprawiają, że nastrój świątecznej aranżacji jest elegancki, a zarazem rodzinny.

Zobacz katalog

Zimowe

Biegun Polarny to odległa kraina wiecznego mrozu, w której rozsmakujemy się w spokojnych, stonowanych kolorach szarości i naturalnych teksturach. Śnieżny klimat doda wyjątkowego charakteru na świątecznym stole.

Zobacz katalog

Naturalne

Wnętrze pachnące igliwiem i piernikami to jeden z elementów barwnej opowieści o Świętach Bożego Narodzenia. W naszym trendzie „Naturalne” prezentujemy klasyczne wzory z motywami choinki, wianków, bombek i dzwonków.

Zobacz katalog