EVERYDAY

Crazy Geometry

Różnorodność figur geometrycznych, przestrzenne wzory, intensywne kolory oraz połączenia prostych linii i kątów dają nam złudzenie, że świat wokół nas zaczyna wirować w szalonym rytmie. Wnętrza ozdobione serwetkami z trendu SZALONA GEOMETRIA zyskują charakterystyczny sznyt i są niezwykle intrygujące. Geometria to dwoistość. Z jednej strony – urozmaicone i symetryczne motywy koją nas i wprowadzają do naszego życia harmonię. Z drugiej – zdecydowane połączenia kolorystyczne i wyraziste wzory– dodają nam energii i siły.

Zobacz katalog

EVERYDAY

Secret Garden

Trend Secret Garden przenosi nas do krainy głębokich kolorów, esencjonalnych zapachów i mistycznych kwiatów. Roślinność jest otulona mgłą, panuje zmysłowy i owiany tajemnicą nastrój. Odkrywamy w półmroku kwiatowe kompozycje i chłoniemy piękno. Klimat tajemniczego ogrodu kusi zagadkowością, kwiatami na tle półcieni a aura, którą roztacza pozwala zapomnieć o otaczającym nas świecie.

Zobacz katalog

EVERYDAY

Magic Morning

Po przebudzeniu ze snu wita nas delikatny i pełen świeżości powiew poranka. Otwieramy niespiesznie oczy i czujemy subtelny powiew wiatru, podziwiamy przyrodę i cieszymy się ulotnością chwili. Na myśl przychodzą nam: zwiewne motyle, pachnące kwiaty, śpiew ptaków i zmysłowa woń roślin. Te wszystkie motywy odnajdziemy na produktach z trendu MAGIC MORNING, który przenosi nas do krainy łagodności.

Zobacz katalog

EVERYDAY

Blue Story

Morski świat, symbole marynistyczne, kolory toni wodnej a dla urozmaicenia - struktura dżinsu, mozaiki i misterne wzory porcelany. To wszystko znajdziemy w dziale Blue Story. Mnogość odcieni niebieskiego, począwszy od błękitów, turkusów, aż po głęboki indygo i granaty – ma nas ukoić, przywołać piękne wspomnienia oraz dodać charakteru stołowym aranżacjom.

Zobacz katalog

EVERYDAY

Natural Textures

Trend Natural Textures to ukłon w stronę ekologicznych faktur materiałowych, z subtelnie przemyconymi symbolami, ale również prezentacja eleganckiego, męskiego stylu w wyjątkowym świecie dekoracji stołów. Wzory przypominające strukturę lnianych materiałów, królestwo wyciszających szarości i beżów z urozmaiconymi nadrukami począwszy od misternych koronek, poprzez fantazyjne napisy, aż do graficznych nadruków i patchworków.

Zobacz katalog

EVERYDAY

Land of Colors

Trend Land of colors to nasycone barwy, bujna roślinność oraz nuta szaleństwa. Zatapiamy się w egzotycznej dżungli, podziwiamy zwierzęta i puszczamy wodze fantazji patrząc na kolorowe wzory o różnorodnych formach. Jest to trend pełen życia, niosący optymizm i radość, który nie pozostawia nikogo obojętnym i pozwala na aranżowanie stołów z odrobiną finezji.

Zobacz katalog