Herbarium

Herbarium zabiera Nas do świata pełnego barw: różnych odcieni zieleni roślin, pachnących żółtych i pastelowych kwiatów. Poczuj klimat kwitnącej łąki na swoim stole, tworząc aranżację wprowadzającą w nastrój harmonii i ukojenia.

Zobacz katalog

Flower Splendor

Aurę tajemniczego ogrodu, okazałe kwiaty oraz intensywne i wyraziste ciemne kolory: czerwień, fiolet i granat znajdziemy w trendzie Floral Splendor. Bujna roślinność sprawi, że atmosfera przy stole stanie się zmysłowa.

Zobacz katalog

Ornaments

Ornaments to materiałowe struktury i zróżnicowane motywy ozdobne, w otoczeniu naturalnych kolorów. Odcienie szarości, beżu i zdecydowanego granatu uzupełnione metalicznym połyskiem i wzorami ornamentów tworzą wyjątkową i elegancką dekorację wnętrza.

Zobacz katalog

Modern

Modern to ukłon w stronę nowoczesności. Różnorodność figur geometrycznych i wzorów: emotikony, czaszki, jaja sadzone i kosmos w intensywnych kolorach sprawiają, że Nasze otoczenie wiruje. Nadaj swojemu wnętrzu energiczny i awangardowy klimat.

Zobacz katalog

Exotic

Nieokiełznana natura, bujna roślinność, różnorodne kwiaty i egzotyczna dżungla. Wszystkie te motywy znajdziesz w trendzie Exotic, który sprawi, że zaaranżujesz swój stół z odrobiną szaleństwa i zatracisz się w kolorach.

Zobacz katalog

Holiday

Wakacje to czas zabawy, podróży i odpoczynku. W Holiday znajdziemy morski świat, symbole marynistyczne, kolory toni wodnej – granat, błękit i turkus oraz struktury dżinsu, które powodują, że klimat stołu staje się radosny i wakacyjny.

Zobacz katalog

Tasty

Wspólne posiłki to najcenniejszy czas dla rodziny. W dziale Tasty znajdziemy przepis jak dobrze udekorować stół, aby rodzinny nastrój był wyjątkowy niezależnie od okazji. Różnorodność barw i wzorów przenosi Nas zarówno na piknik, elegancki obiad, czy słodką przerwę kawową. Świeże owoce i warzywa, zioła prowansalskie, greckie oliwki i słodkie muffinki, to tylko niektóre motywy smakołyków, które sprawią, że aranżacja Naszego stołu będzie w naprawdę „smacznym” stylu.

Zobacz katalog

Autumn

Autumn to prawdziwa jesień z bogactwem intensywnych kolorów: żółci, czerwieni i pomarańczu. Opadające liście, piękne słoneczniki, suszone kwiaty oraz dynie, to jedne z głównych motywów. Poczuj jesienny klimat tworząc wyjątkową atmosferę swojego wnętrza.

Zobacz katalog