CHRISTMAS

Warmth of Christmas

Warmth of Christmas prezentuje wyrazistą czerwień i biel z delikatnymi, stonowanymi i geometrycznymi motywami świątecznymi. W drugiej odsłonie przenosi nas do krainy tradycyjnych kolorów czerwono – zielonych, z motywami choinek, wieńców adwentowych oraz świątecznych przysmaków – najczęściej kojarzonych z domem rodzinnym i ciepłem świąt.

Zobacz katalog

christmas

Royal Chic

Jeśli chcemy przenieść się do świata wytwornych wzorów w królewskich barwach złota, brązu i czerni, to znajdziemy to w dziale Royal Chic. Mnogość motywów świątecznych ma dodać charakteru stołowym aranżacjom i wprawić Nas w atmosferę rodzinnych świąt.

Zobacz katalog

Christmas

Frozen Winter

Mroźna i surowa zima to sople na dachach i skrzący się śnieg, a przede wszystkim czas Bożego Narodzenia. Trend Frozen Winter pełen jest błyszczących gwiazdek, zimnego srebra i płatków śniegu. Dzięki takiemu połączeniu, nastrój wspólnych rodzinnych chwil staje się niepowtarzalny i czarujący.

Zobacz katalog

christmas

Magic Atmosphere

Pierwsza gwiazda na zimowym niebie, to znak, że możemy zasiąść do świątecznego stołu. Znaleźć ją można w trendzie Magic Atmosphere, gdzie motywy zimowe doprawione są szczyptą chłodnych turkusów, granatów i fioletów. Dzięki tej serii atmosfera przy stole staje się magiczna i wyjątkowa.

Zobacz katalog

CHristmas

Blinding Gloss

Blinding Gloss to stół pełen blasku, połyskujących detali i tłoczonych motywów. Odcienie złota, srebra, brązu i ciepłej miedzi sprawiają, że nastrój świątecznej aranżacji jest elegancki, a zarazem rodzinny.

Zobacz katalog

Christmas

Far North

Far North to odległa kraina wiecznego mrozu, w której rozsmakujemy się w spokojnych, stonowanych kolorach szarości i naturalnych teksturach. Nordycki klimat doda wyjątkowego charakteru na świątecznym stole.

Zobacz katalog

Christmas

Scent of Christmas

Wnętrze pachnące igliwiem i piernikami to jeden z elementów barwnej opowieści o Świętach Bożego Narodzenia. W naszym trendzie Scent of Christmas prezentujemy klasyczne wzory z motywami choinki, wianków, bombek i dzwonków.

Zobacz katalog