Nasza misja

Naszym celem jest kreowanie wyjątkowej atmosfery Państwa stołów oraz podkreślanie charakteru ważnych uroczystości, poprzez dostarczanie produktów aranżacyjnych i opakowań prezentowych.

603 wzory

w naszej ofercie

65 krajów

w których jesteśmy

23 lata

doświadczenia


Profil działalności

Firma PAW od lat plasuje się w światowej czołówce firm specjalizujących się w produkcji jednorazowych serwetek z bibuły tissue oraz oferujących artykuły do dekoracji stołu.

Dzięki pasji tworzenia, kompetencji i dążeniu do perfekcji oraz podwyższaniu jakości druku i obsługi klientów spółka przez lata wypracowała sobie silną pozycję i stała się rozpoznawalną marką w swojej branży.
Od początku działalności aż po dzień dzisiejszy naszą domeną są serwetki 3-warstwowe, zadrukowane oraz jednobarwne, produkowane w zróżnicowanych rozmiarach i kształtach.

Oferta firmy jest jednak znacznie bogatsza i obejmuje różnorodne artykuły do dekoracji, takie jak: obrusy, bieżniki, lampiony, świeczki, podkładki, zestawy dekoracyjne. Kolekcję uzupełniają akcesoria Party oraz akcesoria stołowe, będące zarówno praktycznymi przedmiotami codziennego użytku, jak i wyjątkowymi ozdobami stołów, m.in. obrączki na serwetki i serwetniki.

Od kilku lat integralną częścią asortymentu firmy PAW są także doskonałej jakości torby prezentowe w kilkunastu różnych rozmiarach, odzwierciedlające światowe trendy wzornicze i towarzyszące najważniejszym życiowym okazjom. Dla zwolenników tradycyjnego pakowania prezentów co roku przygotowujemy serie papierów ozdobnych.

Całość oferty jest regularnie poszerzana o nowe, atrakcyjne produkty.
Gwarantujemy, że razem z nami stworzycie Państwo wspaniałą atmosferę Waszych stołów a wręczane przez Państwa upominki dzięki wyjątkowym opakowaniom zapadną w pamięć osób obdarowanych!

Właściciel firmy

Jarosław Wysoczański

Polityka jakości

Serwetki produkujemy z bibuły tissue (100% celulozy) bielonej bez użycia chloru.

Drukujemy je w technologii FLEXO, używając najnowocześniejszych niemieckich maszyn. Każda linia produkcyjna, która funkcjonuje w firmie, może precyzyjnie drukować nawet ośmiokolorowe wzory. Do druku używamy ekologicznych, wodorozcieńczalnych farb o wysokiej odporności na ścieranie, co jest potwierdzone certyfikatami ISEGA.

Ważną częścią strategii środowiskowej spółki PAW jest ochrona lasów. Jesteśmy dumni z tego, że w roku 2010 nasza firma uzyskała certyfikat FSC® świadczący o pełnym, świadomym zaangażowaniu w tej dziedzinie. 100% produkcji wykonywane jest w oparciu o standard FSC.

Certyfikaty

FSC®

Certyfikat FSC® stanowi wiarygodne powiązanie między odpowiedzialną produkcją i konsumpcją produktów leśnych, umożliwiając konsumentom i firmom dokonywanie zakupu produktów spełniających surowe standardy wytyczone przez organizację.


ISO 9001:2008

Od 2011r. firma posiada certyfikat ISO 9001:2008., potwierdzający, że system zarządzania jakością w organizacji spełnia najwyższe wymogi bazujące na międzynarodowych normach.


NORDIC  ECOLABEL

Certyfikat wystawiany przez Ecolabelling przyznawany jest produktom, które spełniły surowe kryteria w zakresie ochrony środowiska i oddziaływania na klimat. Przyznanie certyfikatu daje konsumentom gwarancję korzystania z dóbr najwyższej jakości, z zachowaniem restrykcyjnych wymogów dbałości o ekologię.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Certyfikat NAJWYŻSZA JAKOŚĆ przyznany przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości wyróżnia firmę PAW za: profesjonalizm działań w realizacji wizji i strategii przedsiębiorstwa, wzorcowe zarządzanie oraz najwyższą jakość produkcji i sprzedaży szerokiej gamy galanterii papierniczej.