Nowości 2018

W związku z dynamicznym rozwojem i poszukiwaniem nowoczesnych rozwiązań stworzyliśmy nowe produkty, które w oryginalny sposób udekorują wspólne posiłki i spotkania ze znajomymi. Jednorazowe i wygodne w użyciu mini-serwetki oraz placematy łączą uniwersalność i praktyczność ze świeżym i pomysłowym designem.

01

Placematy to papierowe, jednorazowe podkładki pod talerze

Umilą czas oczekiwania na posiłek. W prosty sposób udekorują stół i ułatwiają sprzątanie. Do domu, restauracji i hotelu. Na śniadania, lunche, obiady, kolacje, kinderbale, urodziny, przy stole w kuchni i ogrodzie.

Praktyczny rozmiar: 40 x 29 cmOpakowanie: 24 szt.

Dla kogo powstały podkładki?

Dla dzieci i młodzieży – kolorowe i edukacyjne (kolorowanka, sudoku, nauka języka angielskiego). Dla dorosłych – wzornictwo oparte o najnowsze trendy.

02

Handy oryginalny, wygodny, designerski gadżet, zawsze pod ręką.

Działają kolorem, są nieszablonowe o nowoczesnych i zabawnych wzorach, dają radość i upiększają rzeczywistość. Zrobią wrażenie na imprezie i wyróżnią Cię po wyciągnięciu z torebki. To gadżet na topie, z którym jesteś na czasie i podążasz za trendami.

Dla kogo powstało Handy?

HANDY przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Niezastąpione w szkole do śniadania (do pudełka śniadaniowego), na wycieczki (w pociągu, samochodzie, czy na rowery) do celów higienicznych.

Idealne na plażę, do lasu, w góry, na wycieczkę (małe gabaryty), na piknik (2 w 1 - ładne i użyteczne), przydatne w każdej sytuacji oraz na co dzień w pracy do lunchu, przekąsek na imprezie.

Praktyczny rozmiar: 22 x 21,5 cmOpakowanie: 10 szt.Otwieranie: Easy Open

Modne wzornictwo:

Inspirujemy się najnowszymi trendami z całego świata. Dzięki temu nasze wzory są zawsze modne i aktualne.

Chcesz być na bieżąco?Śledź nas na Instagramie i Facebooku

FacebookInstagram