Centrala firmy

PAW Sp. z o.o.

ul. Nektarowa 9, 62-002 Suchy Las / Poland
tel. +48 61 811 55 65
fax +48 61 811 55 66
e-mail: office@paw.net.pl

NIP: 777-26-20-769
REGON: 630252165

KRS Sąd Rej. w Poznaniu 0000070218
Wysokość kapitału zakładowego: 2 840 000,00 PLN

facebookfacebook

Formularz kontaktowy

Zarząd

Marcin Gorzecki
Prezes Zarządu

Przemysław Praczyk
Członek Zarządu
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Emilia Majchrowska
Prokurent
Główna Księgowa

Sprzedaż krajowa

Renata Pankowska
Kierownik Sprzedaży Krajowej
tel. +48 61 811 55 65 wew. 221
kom. +48 607 169 007
e-mail: pankowska@paw.net.pl


Monika Miechowska
Regionalny Kierownik Sprzedaży / Region Północ
kom. +48 609 777 704
e-mail: miechowska@paw.net.pl

Łukasz Swoboda
Regionalny Kierownik Sprzedaży / Region Południe
kom. +48 785 888 843
e-mail: swoboda@paw.net.pl

Bartosz Pankowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży / Region Zachód
tel. +48 61 811 55 65 wew. 299
kom. +48 601 162 545
e-mail: pankowski@paw.net.pl


1. Region Północ tel. +48 609 777 704
2. Region Południe tel. +48 785 888 843
3. Region Zachód tel. +48 502 542 504

Joanna Czajka
Koordynator Działu Obsługi Klienta
tel. +48 61 811 55 65 wew. 263
kom. +48 603 137 757
e-mail: czajka@paw.net.pl

Piotr Szymański
Key Account Manager
tel. +48 61 811 55 65 wew. 264
kom. +48 502 542 504
e-mail: szymanski@paw.net.pl

Sprzedaż eksportowa

Jurgita Zabłocka
Kierownik Działu Exportu
Język Angielski i Litewski
tel. +48 61 811 55 65 wew. 270
kom. +48 502 845 049
e-mail: zablocka@paw.net.pl


Tomasz Kamiński
Export Manager
Język Niemiecki
tel. +48 61 811 55 65 wew. 222
kom. +48 694 291 202
e-mail: kaminski@paw.net.pl

Miriam Fernandez-Drozdowska
Export Manager
Język Angielski, Hiszpański i Rosyjski
tel. +48 61 811 55 65 wew. 254
kom. +48 603 937 989
e-mail: fernandez@paw.net.pl

Katarzyna Knychała
Export Manager
Język Angielski i Francuski
tel. +48 61 811 55 65 wew. 251
kom. +48 603 778 228
e-mail: knychala@paw.net.pl


Edyta Klimek
Export Manager
Język Rosyjski i Angielski
tel. +48 61 811 55 65 wew. 214
kom. +48 501 213 562
e-mail: klimek@paw.net.pl

Jürgen Hedderich
Export Manager
Język Niemiecki i Angielski
kom. +49 160 962 00 969
e-mail: hedderich@paw.net.pl

Agnieszka Wysocka
Export Manager
Język Niemiecki i Angielski
tel. +48 61 811 55 65 wew. 268
e-mail: wysocka@paw.net.pl

Patryk Badaszewski
Export Manager
Język Angielski
kom. +48 697 111 124
e-mail: badaszewski@paw.net.pl