W związku z dynamicznym rozwojem PAW spółka produkcyjno – handlowa z branży dekoracyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Export Manager

Miejsce pracy: Suchy Las

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów wymagających
  • Budowa strategii rozwoju sprzedaży eksportowej
  • Negocjacje umów i kontraktów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do częstych wyjazdów za granicę w celach handlowych i udziału w targach branżowych
  • Dobra organizacja pracy własnej i innych, samodzielność w działaniu
  • Realizacja działań sprzedażowych na podległych rynkach
  • Silna orientacja na osiąganie ustalonych celów
  • Umiejętności motywacyjne i pozytywne nastawienie do podejmowanych działań
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy
  • Optymizm

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż oferty katalogowej i spersonalizowanej
  • Praca z markami własnymi klientów na rynkach zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • Analiza biznesowa (matematyka sprzedaży)
  • Monitoring rynku i konkurencji

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenie w różnych obszarach biznesu
  • Pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w dziale i udziału w różnego rodzaju projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę, stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert na adres: zablocka@paw.net.pl z dopiskiem Export Manager.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).