W związku z dynamicznym rozwojem PAW spółka produkcyjno – handlowa z branży dekoracyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. eksportu

Miejsce pracy: Suchy Las

Zadania:

  • opieka nad stałymi odbiorcami
  • realizacja zamówień eksportowych
  • prace administracyjne: prowadzenie raportów, kompletowanie dokumentów
  • monitorowanie należności
  • dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy zespołem a innymi działami firmy

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność sprawnego działania w warunkach presji czasu
  • znajomość pakietu MS Office (Excel)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w dziale i udziału w różnego rodzaju projektach
  • umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert na adres: zablocka@paw.net.pl z dopiskiem „Asystent ds. eksportu”.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).